Zakład pogrzebowy w Pszczynie

Zakład pogrzebowy Tutak jest firmą pogrzebową, która nieprzerwanie od 25 lat funkcjonuje w branży funeralnej. Wtenczas zdobył on wiele przychylnych opinii, zaufanie i szacunek wśród klientów oraz innych zakładów pogrzebowych. Dom pogrzebowy Tutak odznacza się wyjątkową empatią i wysoką kulturą osobistą. Firma Tutak Pszczyna w swoim zespole posiada wysoce wykwalifikowanych pracowników i nieustannie dążących do rozwoju zawodowego.

Firma pogrzebowa Tutak świadczy usługi wysokiej jakości w mieście Pszczyna i w jego okolicach. Zakład Tutak Pszczyna zajmuje się organizacją pogrzebów świeckich, wyznaniowych oraz obsługą pogrzebów tradycyjnych z trumną jak i pochówki poprzedzone spopieleniem na wszystkich okolicznych cmentarzach.

Dom pogrzebowy w Pszczynie jest elastyczną firmą, która zawsze w miarę możliwości potrafi dostosować się do oczekiwań i możliwości finansowych Klienta. Zakład pogrzebowy potrafi stworzyć najbardziej spersonalizowaną ofertę nawet dla najbardziej wymagającego Klienta.

Usługi pogrzebowe Tutak Pszczyna

Zakład pogrzebowy Tutak swoje usługi świadczy w bardzo przystępnych cenach, zwłaszcza na tle konkurencji. Mimo niższych cen zakład pogrzebowy wszystkie usługi pogrzebowe wykonuje z ogromną starannością oraz zwracając uwagę na najmniejsze detale. Profesjonalizm i doświadczenie to dwie cechy, które opisują powyższy zakład.

Dom pogrzebowy Tutak Pszczyna w swojej ofercie posiada:

  • załatwienie wszelkich formalności związanych z uroczystością
  • kredytowanie usług w oparciu o zasiłek pogrzebowy (ZUS, KRUS)
  • międzynarodowy i krajowy transport zmarłych
  • pogrzeb tradycyjny oraz kremacyjny z urną
  • całodobowa chłodnia
  • ekshumacja na terenie całego kraju
  • duży wybór oraz bezpłatne doradztwo w kwestii trumien, urn i akcesoriów pogrzebowych
  • oprawa muzyczna i florystyczna
  • sprzedaż odzieży żałobnej
  • e-nekrologi za darmo dla każdej rodziny

Zakład pogrzebowy Tutak posiada swoją stronę internetową na, której można dowiedzieć się jak zachować się w przypadku śmierci w domu a w szpitalu. Również na witrynie internetowej znajduje się zakładka „galeria”, z której można zobaczyć dotychczas wykonane trumny, urny i wieńce. W celu uzyskania więcej szczegółów, zapraszam do kliknięcia w podany link https://pogrzeby-pszczyna.pl/.

Zakład usług pogrzebowych w Pszczynie – Tutak

Ulica: Bielska 6a, 43-200 Pszczyna

Telefon całodobowy: 507 556 535

E-mail: biuro@pogrzeby-pszczyna.pl

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments