Kompleksowa opieka i wsparcie w trudnych chwilach — Zakład Pogrzebowy z Nadarzyna

Moment, który potrafi całkowicie odmienić ludzkie życie, to niewątpliwie śmierć kogoś z najbliższego otoczenia. Codzienność zdaje się zupełnie inna, nieraz wręcz obca, a pogodzenie się ze stratą może zająć wiele dni. Każdy na swój sposób przeżywa odejście bliskiej osoby, jednakże wszyscy tak samo pragną pożegnać członka rodziny lub przyjaciela w godny i piękny sposób. To w zakładzie pogrzebowym Cerber z Nadarzyna rodziny odnajdują prawdziwe wsparcie. Zaangażowana obsługa zdaje sobie sprawę z ciężaru, jaki spoczywa na barkach bliskich zmarłego, dlatego z najwyższą starannością i empatią podchodzą do każdego przypadku, oferując swoją  profesjonalną pomoc. 

Dom pogrzebowy z Nadarzyna działa na rynku od wielu lat, ciesząc się niezmiennym zaufaniem i szacunkiem wśród klientów. Ich niezmienną misją jest dostarczanie kompleksowej i wysokiej jakości oferty, z poszanowaniem tradycji oraz indywidualnych potrzeb każdej rodziny. Wierzą bowiem, że godne i piękne pożegnanie jest ważnym elementem procesu żałoby i pomaga w zrozumieniu oraz chociaż w minimalnej akceptacji straty. Doświadczeni pracownicy służą pomocą w załatwieniu wszelkich dokumentów, takich jak akt zgonu czy wniosek o zasiłek pogrzebowy, doradzają w wyborze trumny, urny, a także w kwestiach związanych z transportem zwłok, zarówno na terenie kraju, jak i za granicą.  Firma Cerber prowadzi też ciekawą stronę blogową na którym opisuje drobiazgowo swoja działalność.

Usługi pogrzebowe Nadarzyn — dopracowana i piękna oprawa pogrzebu

Ważnym elementem ceremonii pogrzebowej jest odpowiednia oprawa florystyczna, która dodaje uroczystości wyjątkowego charakteru. W zakładzie pogrzebowym Cerber personel doskonale zdaje sobie sprawę z roli, jaką odgrywają kwiaty podczas pożegnania. Z tej przyczyny oferują bogaty wybór wiązanek, wieńców oraz innych kompozycji kwiatowych, które są ich wyrobem własnym. Floryści chętnie doradzają i pomogą w doborze odpowiednich kwiatów, które będą wyrazem uczuć, szacunku i pamięci o zmarłym. Zapewniają też przygotowanie własnych kompozycji florystycznych na specjalne zamówienie.

Zakład Pogrzebowy Cerber Pani Ewy Surmacz

Adres:  ul. Sienkiewicza 11

05-830 Nadarzyn

Numery telefonu: 503 029 716 / (22) 720 61 44

Adres e-mail: biuro@pogrzeby-cerber.pl

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x