Dom pogrzebowy Bydgoszcz Osowa Góra, Miedzyń, Czyżkówko

Wraz z biegiem lat i rozwojem branży pogrzebowej, niezaprzeczalnym jest fakt, że profesjonalne zakłady pogrzebowe powinny stawiać na ciągły rozwój i modernizację swoich usług.

Rodziny mają coraz więcej bardziej wymagających życzeń oraz niekonwencjonalnych próśb, których nie byłby w stanie spełnić każdy zakład funeralny. Jednym z bardziej doświadczonych i o nowoczesnym podejściu jest Mój Anioł Stróż z biurem w Bydgoszczy. Rodzinom pogrążonym w żałobie oferuje całodobowy transport zwłok pod numerem telefonu – 609 809 105 – szeroki wybór trumien oraz urn, kompleksową organizację ceremonii pożegnalnych, w tym uzyskanie aktu zgonu, wnioskowanie o zasiłek pogrzebowy i wszelkie inne potrzebne formalności. 

Pracownicy bydgoskiego domu pogrzebowego Mój Anioł Stróż są wykwalifikowani i doświadczeni w przygotowaniu pięknych uroczystości funeralnych. Udzielają rodzinom zmarłego wyczerpujących informacji na temat usług pogrzebowych i tym, jakie opcje mają do zaoferowania. Transparentnie przedstawiają koszty pochówku, dostosowując się do możliwości finansowych bliskich zmarłego. W tym trudnym czasie są empatyczni i wyrozumiali, zapewniając autentyczne wsparcie i ludzkie podejście dla ciężkiej sytuacji.

Zakład pogrzebowy w Bydgoszczy na Osowej Górze, Miedzyniu i Czyżkówku

Elektroniczne nekrologi, zwane też klepsydrami online, to nowoczesna forma powiadomienia o śmierci bliskiej osoby. Są one dostępne na stronie internetowej bydgoskiego domu pogrzebowego Mój Anioł Stróż, który oferuje tę innowacyjną usługę. E-nekrologi mają bowiem wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi klepsydrami drukowanymi. Po pierwsze, są one znacznie tańsze. Po drugie, są dostępne dla osób z całego świata, bez względu na to, gdzie mieszkają. Kolejnym powodem o ich przewadze mówi fakt, że są bardziej ekologiczne, ponieważ nie generują odpadów papierowych. Zawierają one podstawowe informacje o zmarłym, takie jak imię, nazwisko, data śmierci, miejsce pogrzebu oraz często również zdjęcie. Rodzina zmarłego może udostępnić e-nekrolog w mediach społecznościowych lub wysłać go e-mailem do bliskich. Dzięki temu, każdy, kto chce, może dowiedzieć się o śmierci osoby bliskiej.

Całodobowy Zakład pogrzebowy z Bydgoszczy

Dom pogrzebowy Mój Anioł Stróż Osowa Góra / Miedzyń / Czyżkówko

Adres: 

ul. Św. Maksymiliana Kolbego 28,

85-433 Bydgoszcz

Numery telefonu – całodobowe:

609 809 105

606 180 108

Adres e-mail:

biuro@mojaniolstroz.pl

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x