Nekropolis Ząbki

Każda osoba zmarła zasługuje na odpowiednią uroczystość pożegnalną. Jednakże organizacja pochówku nie jest zadaniem, z którym można poradzić sobie samodzielnie. Jest to jeszcze trudniejsze dla osób pogrążonych w żałobie. Dlatego też ważne jest znalezienie firmy, która świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe i pomoże w załatwieniu wszystkiego co jest potrzebne do tego, aby odbył się pogrzeb.

Taką firmą jest zakład pogrzebowy Nekropolis. Jest to rodzinna firma, która została założona już w 1990 roku. Nie brakuje jej zatem doświadczenia w branży pogrzebowej.

Nekropolis Ząbki - usługi pogrzebowe

Obecnie działalność zakładu Nekropolis obejmuje obszar całej Polski, a także Europy. Jednakże domy pogrzebowe tej firmy są umiejscowione na terenie trzech powiatów, jakimi są powiat warszawski, wołomiński oraz wyszkowski. W ofercie usług świadczonych przez zakład pogrzebowy Nekropolis jest zorganizowanie pogrzebu, a także wszelkich formalności, takich jak zdobycie aktu zgonu oraz załatwienie zasiłku pogrzebowego. Wieloletnie doświadczenie jakie mają pracownicy tego zakładu sprawia, że są w stanie zapewnić oni usługi pogrzebowe na naprawdę bardzo wysokim poziomie. Nekropolis to zatem zakład pogrzebowy, od którego zawsze można oczekiwać pełni profesjonalizmu.

Lokacja

Informacje kontaktowe