Nekropolis Ząbki

Każda osoba zmarła zasługuje na odpowiednią uroczystość pożegnalną. Jednakże organizacja pochówku nie jest zadaniem, z którym można poradzić sobie samodzielnie. Jest to jeszcze trudniejsze dla osób pogrążonych w żałobie. Dlatego też ważne jest znalezienie firmy, która świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe i pomoże w załatwieniu wszystkiego co jest potrzebne do tego, aby odbył się pogrzeb.

Taką firmą jest zakład pogrzebowy Nekropolis. Jest to rodzinna firma, która została założona już w 1990 roku. Nie brakuje jej zatem doświadczenia w branży pogrzebowej.

Nekropolis Ząbki - usługi pogrzebowe

Obecnie działalność zakładu Nekropolis obejmuje obszar całej Polski, a także Europy. Jednakże domy pogrzebowe tej firmy są umiejscowione na terenie trzech powiatów, jakimi są powiat warszawski, wołomiński oraz wyszkowski. W ofercie usług świadczonych przez zakład pogrzebowy Nekropolis jest zorganizowanie pogrzebu, a także wszelkich formalności, takich jak zdobycie aktu zgonu oraz załatwienie zasiłku pogrzebowego. Wieloletnie doświadczenie jakie mają pracownicy tego zakładu sprawia, że są w stanie zapewnić oni usługi pogrzebowe na naprawdę bardzo wysokim poziomie. Nekropolis to zatem zakład pogrzebowy, od którego zawsze można oczekiwać pełni profesjonalizmu.

Lokacja

Informacje kontaktowe

Adres
31, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Drewnica, Ząbki, powiat wołomiński, województwo mazowieckie, 05-091, Polska
Telefon kontaktowy
Drugi telefon
Kod pocztowy
05-091 Warszawa

Autor

Marcin

Użytkownik od 4 lata
Zobacz Profil