Kocel Świętochłowice

Choć pogrzeby są niezwykle przykrymi doświadczeniami, które wolelibyśmy omijać szerokim łukiem, to niestety każdy z nas prędzej czy później będzie musiał zmierzyć się z pożegnaniem bliskiej osoby. Śmierć członka rodziny czy bliskiego znajomego zawsze powoduje olbrzymi smutek oraz żałobę, a organizacja godnego pogrzebu w takiej sytuacji jest prawdziwą bolączką. Mając na uwadze trudy związane z okresem po śmierci bliskich osób, zakład pogrzebowy Kocel pragnie zaoferować kompleksowe i profesjonalne usługi pogrzebowe, które pomogą rodzinie zmarłego w trudnych chwilach. Jeżeli Świętochłowice to Twoja rodzinna miejscowość, a pochówek nieboszczyka ma odbyć się na pobliskim cmentarzu, to nasza firma służy pomocą, popartą wieloletnim doświadczeniem w tej branży.

Usługi pogrzebowe na terenie Świętochłowic, czyli szybka i profesjonalna pomoc przy pochówku zmarłego

Spektrum naszych działań jest bardzo szerokie. Jako zakład pogrzebowy zajmujemy się przede wszystkim organizacją godnych i eleganckich ceremonii pożegnalnych, ale również przewozimy zwłoki zmarłego do naszych pomieszczeń chłodniczych. Firma Kocel ponadto organizuje stypy oraz kameralne przyjęcia, które odbywają się w pięknej i bogato wyglądającej sali. Usługi prosektoryjne, transport ciała zmarłego bądź oprawa pogrzebu to nasze podstawowe domeny, ale oprócz nich zajmujemy się także formalnościami urzędowymi. Dzięki temu najbliżsi zmarłego mogą zaoszczędzić cenny czas i mieć pewność, że okres żałoby zostanie ułatwiony dzięki naszemu zakładowi pogrzebowemu.

Lokacja

Informacje kontaktowe

Adres
2, Szpitalna, Osiedle Markiefki, Centrum, Świętochłowice, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 41-600, Polska
Telefon kontaktowy
Kod pocztowy
Szpitalna 2, 41-600 Świętochłowice
Adres email

Autor

Marcin

Użytkownik od 4 lata
Zobacz Profil