In Memento Oleśnica

Jesteśmy rodzinną firmą działającą na rynku od 1997 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie i rodzinne tradycje, sprawiły, że jesteśmy profesjonalistami w branży funeralnej. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jesteśmy gotowi podjąć się wszystkich zleceń naszych klientów. Oferujemy swoje usługi pogrzebowe w Trzebnicy, Oleśnicy, Obornikach Śląskich, Prusicach oraz Bukowicach, ale również w innych regionach Polski.

Usługi pogrzebowe w Oleśnicy

Wiemy jak trudnym momentem w życiu jest utrata bliskiej osoby, dlatego zawsze wspieramy naszych klientów, wszystkie formalności związane z organizacją ceremonii bierzemy na siebie. Zapewniamy także całodobową pomoc. Zorganizujemy pogrzeby wszystkich rodzajów: tradycyjny, kremacyjny, wyznaniowy oraz świecki, oprawę muzyczną, piękne kompozycje kwiatowe. Pomożemy w doborze trumny, urny, nagrobka oraz organizacji stypy. Zajmujemy się transportem zwłok i przygotowaniem zmarłego do pochówku.

Jesteśmy zarządcą cmentarza w Obornikach Śląskich co jest atutem podczas prac cmentarnych lub podczas ekshumacji. Gdy tylko będzie taka potrzeba mogą Państwo na nas liczyć. Dziękujemy za zaufanie.

Lokacja

Informacje kontaktowe

 • Adres
  30, Marii Skłodowskiej-Curie, Zatorze, Oborniki Śląskie, gmina Oborniki Śląskie, powiat trzebnicki, województwo dolnośląskie, 55-120, Polska
 • Telefon kontaktowy
 • Drugi telefon
 • Strona internetowa
  https://in-memento.pl/
 • Kod pocztowy
  55-120