In Memento Oleśnica

Jesteśmy rodzinną firmą działającą na rynku od 1997 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie i rodzinne tradycje, sprawiły, że jesteśmy profesjonalistami w branży funeralnej. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jesteśmy gotowi podjąć się wszystkich zleceń naszych klientów. Oferujemy swoje usługi pogrzebowe w Trzebnicy, Oleśnicy, Obornikach Śląskich, Prusicach oraz Bukowicach, ale również w innych regionach Polski.

Usługi pogrzebowe w Oleśnicy

Wiemy jak trudnym momentem w życiu jest utrata bliskiej osoby, dlatego zawsze wspieramy naszych klientów, wszystkie formalności związane z organizacją ceremonii bierzemy na siebie. Zapewniamy także całodobową pomoc. Zorganizujemy pogrzeby wszystkich rodzajów: tradycyjny, kremacyjny, wyznaniowy oraz świecki, oprawę muzyczną, piękne kompozycje kwiatowe. Pomożemy w doborze trumny, urny, nagrobka oraz organizacji stypy. Zajmujemy się transportem zwłok i przygotowaniem zmarłego do pochówku.

Jesteśmy zarządcą cmentarza w Obornikach Śląskich co jest atutem podczas prac cmentarnych lub podczas ekshumacji. Gdy tylko będzie taka potrzeba mogą Państwo na nas liczyć. Dziękujemy za zaufanie.

Lokacja

Informacje kontaktowe

Adres
30, Marii Skłodowskiej-Curie, Zatorze, Oborniki Śląskie, gmina Oborniki Śląskie, powiat trzebnicki, województwo dolnośląskie, 55-120, Polska
Telefon kontaktowy
Drugi telefon
Kod pocztowy
55-120
Strona internetowa

Autor

Marcin

Element członkowski od 4 lata temu
Zobacz Profil