0 0 Recenzja
Popularna

Cerber Tarczyn

Przychodzi taki czas w żuciu wielu z nas, kiedy tracimy bliską osobę. Ból, którym nam wtedy towarzyszy jest nie do opisania, niemniej jednak często pomimo tego, że czujemy się fatalnie, musimy zająć się organizacją pogrzebu. Znalezienie odpowiedniej firmy, często bywa trudne. Warto poprosić o pomoc kogoś z naszej rodziny lub znajomych.

Usługi pogrzebowe w Tarczynie

Pomocy, możemy również szukać w internecie. Zakład pogrzebowy „Cerber” to jedna z wiodących firm pogrzebowych na rynku. Cechuje się dużym profesjonalizmem, ale i też ludzkim podejściem do klienta. Doskonale są w stanie zrozumieć sytuację, w której znaleźli się ich klienci, dlatego starają się pomóc, najlepiej jak tylko potrafią, często służąc dobrym słowem i radą. Na co możemy liczyć z ich strony?

Zakład pogrzebowy „Cerber” zajmuje się przygotowaniem pogrzebu świeckiego, jak i wyznaniowego, transportuje całodobowo zwłoki z miejsca zgonu do chłodni, przygotowuje osoby zmarłe do pogrzebu - zabiegi kosmetyczne oraz ubieranie, zapewnia komfortową salę pożegnań, jak i mistrza ceremonii. Oferuje także wieńce pogrzebowe, oprawę muzyczną czy transport dla gości żałobnych. Warto zapoznać się ze stroną internetową zakładu pogrzebowego „Cerber”, aby dowiedzieć się więcej szczegółów. „Cerber" zapewnia usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie.

Lokacja

Informacje kontaktowe

Adres
Zakład pogrzebowy Cerber, 6, Juliana Stępkowskiego, Ustronie, Tarczyn, gmina Tarczyn, powiat piaseczyński, województwo mazowieckie, 05-555, Polska
Telefon kontaktowy
Drugi telefon

Autor

Marcin

Użytkownik od 4 lata
Zobacz Profil