0 0 Recenzja
Popularna

Cerber Nadarzyn

Szukasz odpowiedniego zakładu pogrzebowego w Twojej okolicy? Nie masz głowy, aby zająć się przygotowaniami do pogrzebu? Doskonale to rozumiemy i służymy naszym klientom pomocą w jakże tym ciężkim dniu.

Usługi pogrzebowe w Nadarzynie

Zakład pogrzebowy "Cerber" w Nadarzynie oferuje: transport zwłok z miejsca zgonu do chłodni, wieńce pogrzebowe, eleganckie karawany, pamiątkowe obrazki, oprawę muzyczną na pogrzebie do wyboru trąbka, wiolonczela, skrzypce, śpiew, przechowywanie zwłok we własnej chłodni czy transport gości żałobnych.

Nasi klienci mogą również liczyć na naszą dyskrecję i empatię. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej bądź odwiedzenia naszego domu pogrzebowego w Nadarzynie. Zawsze nasze usługi pogrzebowe są świadczone na jak najwyższym poziomie, dlatego służymy dobrym słowem i wsparciem. W razie jakichkolwiek problemów, czy też sugestii związanych z pogrzebem możesz na nas liczyć. Zakład pogrzebowy w Nadarzynie zajmuje się także wypłatą zasiłków pogrzebowych ze ZUS, KRUS i resortowych oraz załatwianiem wszystkich potrzebnych dokumentów. Zdajemy sobie sprawę, z tego, iż nasi klienci w tym jakże trudnych dniach nie mają głowy do wielu przyziemnych rzeczy. A więc jesteśmy my!

Lokacja

Informacje kontaktowe

Adres
11, Henryka Sienkiewicza, Nadarzyn, gmina Nadarzyn, powiat pruszkowski, województwo mazowieckie, 05-830, Polska
Telefon kontaktowy
Drugi telefon
Kod pocztowy
05-830 Nadarzyn

Autor

Marcin

Użytkownik od 4 lata
Zobacz Profil