Ameno Warszawa Śródmieście

,Przemijają ludzie, przemijają wieki, wszystko kiedyś przeminie''. Te słowa mowy z pogrzebu Józefa Piłsudskiego w 1935 roku wyrażają prawdę o kruchości ludzkiego życia. Każdy musi być więc gotowy na to, że w pewnym momencie ktoś bliski odejdzie i trzeba będzie zająć się pochówkiem. W sytuacji żałoby i związanego z nią smutku trudno samemu poradzić sobie z organizacją pogrzebu. Warto więc wybrać solidny i sprawdzony zakład pogrzebowy, który zajmie się wszelkimi formalnościami. Takim zakładem jest Ameno, którego ofertę odnaleźć można poniżej.

Profesjonalne usługi pogrzebowe na Śródmieściu

Ameno to znany i ceniony w Warszawie zakład pogrzebowy mający swoją siedzibę w dzielnicy Warszawa Śródmieście Omawiany zakład świadczy pełną gamę usług pogrzebowych, nie ograniczając się tylko do pochówku czy grzebania zmarłych. Ameno zapewnia kompleksowe usługi funeralne.

Podstawowymi usługami, z których profesjonalnego wykonywania firma jest znana są: międzynarodowy transportu zwłok oraz organizacja pogrzebów w różnych obrządkach religijnych. Jest to jedyny zakład pogrzebowy w Warszawie dysponujący własną kaplicą z możliwością całodobowego czuwania modlitewnego przy zmarłym. Firma zapewnia też jeśli będzie taka wola rodziny, pochówek w pełni świecki, którego przebieg jest indywidualnie konsultowany z bliskimi zmarłego.

Kremacja zwłok w Ameno

Firma pogrzebowa oferuje oczywiście pochówek w urnie i uprzednie spalenie zwłok w przypadku gdy bliscy zmarłego lub jego testament przewidują kremację.  Firma zapewnia szeroki wybór urn, w których mogą być złożone prochy osoby skremowanej. Dostępne są urny kamienne, drewniane, metalowe oraz ceramiczne wszystkie gwarantują godny i należyty spoczynek naszych bliskich zmarłych. Urna z prochami może ale nie musi być złożona w kolumbarium. Alternatywą może być złożenie urny w grobie murowanym, ziemnym lub grobie rodzinnym już istniejącym.

Usługi pogrzebowe Warszawa Śródmieście

Oprócz usług funeralnych omawiana firma prowadzi dystrybucję trumien oraz urn. Firma zapewnia też wsparcie ogólne w trudnym czasie związanym ze śmiercią bliskiej osoby świadcząc usługi doradcze w zakresie uzyskania zasiłku pogrzebowego i załatwieniu spraw formalnych związanych z pogrzebem.

Oprócz tego firma oferuje usługi opieki nad grobami, dzięki temu mamy pewność, że grób bliskiej dla nas osoby będzie zawsze czysty i zadbany. W celu szerszego kontaktu z firmą należy skontaktować się z nią osobiście telefonicznie bądź pojawić się osobiście w warszawskiej siedzibie firmy.

Lokacja

Informacje kontaktowe

Telefon kontaktowy
Kod pocztowy
00-695

Autor

Marcin

Element członkowski od 4 lata temu
Zobacz Profil