firma pogrzebowa z Wrocławia

Zakład pogrzebowy Witwicka z Wrocławia

Odejście bliskiej osoby jest dla całej rodziny momentem trudnym, często traumatycznym. Ciężko jest zapanować nad emocjami oraz skupić się na sprawach organizacyjnych związanych z pogrzebem, których jest naprawdę sporo, zwłaszcza gdy bliska osoba umiera poza granicami kraju. Na szczęście całość organizacji pogrzebowej i przygotowanie do niego można powierzyć specjalistom, którzy od wielu już lat świadczą profesjonalne usługi w tym zakresie. Dzięki takiemu wsparciu można skupić się na przeżywaniu żałoby, modlitwie, przemyśleniach i przygotować się w ciszy i spokoju do ostatniego pożegnania.

Oferta zakładu pogrzebowego

Zakład pogrzebowy Witwicka Wrocław, obecny na rynku od 1973 roku świadczy kompleksowe usługi związane z tradycyjnym pochówkiem, jak i z kremacją. Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi, które często wykraczają poza klasyczny schemat pogrzebu. Załatwiamy wszystkie niezbędne formalności związane z wydaniem zwłok i samym pogrzebem. Współpracujemy ze specjalistami z zakresu tanatokosmetologii, którzy przygotowują zmarłych do ich ostatniej drogi poprzez profesjonalny makijaż, ubranie czy uczesanie. Organizujemy ponadto transport zwłok z niemal każdego miejsca na świecie organizując stosowne pozwolenia i dokumenty w imieniu bliskich. Organizując pogrzeb z zakładem Witwicka można być spokojnym o kwiaty i wieńce, stosowną muzykę w trakcie ceremonii, profesjonalny dobór i dekorację trumny lub urny czy dekorację kościoła.

Zajmujemy się przygotowaniem i montażem zgodnie z wolą rodziny nekrologów we wskazanych miejscach.
Zakład pogrzebowy Witwicka w imieniu klienta występuje również o zasiłek pogrzebowy zwalniając tym samym pogrążoną w żałobie rodzinę z biegania po urzędach i załatwiania spraw formalnych.

Zawsze posługujemy się transparentnymi cenami i uczciwie doradzamy wybór konkretnej trumny, kwiatów i dekoracji, mając na względzie możliwości finansowe rodziny. Wychodzimy z założenia, że nawet przy mniejszej zasobności portfela pożegnanie ukochanej osoby może odbyć się elegancko, godnie i z odpowiednim szacunkiem dla zmarłego.

Zakład pogrzebowy Witwicka, dostosowując się do zmieniających się praktyk kulturowych oferuje kompleksową organizację pogrzebu zarówno tradycyjnego, jak i świeckiego – przy udziale mistrza ceremonii. Mamy również ogromne doświadczenie w organizacji pochówku osób innego wyznania, wobec których oprawa pogrzebu wymaga kilku istotnych zmian.

W związku z rosnącą popularnością kremacji i pochówku w urnie wyjaśnimy bliskim wszystkie wątpliwości z tym związane i odpowiemy na wszystkie nurtujące ich pytania.

Warto również podkreślić, że nasz zakład pogrzebowy Witwicka współpracuje również z uznanymi na rynku zakładami kamieniarskimi oferując swoim klientom eleganckie i gustowne nagrobki dla bliskich.
Nasz zakład czynny jest całą dobę. O każdej porze dnia i nocy jesteśmy do dyspozycji osób, które w obliczu śmierci bliskiej osoby są całkowicie bezradne i niezorientowane. Zdejmujemy z nich ogromny ciężar załatwiania wszystkich formalności w tym trudnym dla nich okresie.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments