Zakład pogrzebowy z Warszawy z empatią wspiera rodziny w żałobie

Aniołowie są powszechnie uważani za istoty duchowe, mające do wykonania istotne zadania w sferze boskiej i ziemskiej. To istoty pełne dobroci i miłości, które związane są z ideą opieki i ochrony. Symbolizują wsparcie w trudnych momentach, a ich obecność może dawać pocieszenie oraz poczucie bezpieczeństwa. Nie bez powodu zatem tak nazwano zakład pogrzebowy w Warszawie – Skrzydlate Anioły.

Ich misją jest oddanie całej symboliki w czyny podczas obsługi pogrążonych w żałobie rodzin. Bycie oparciem w tych trudnych chwilach stanowi priorytet. Personel zakładu pogrzebowego dba o jak najwyższą jakość usług i kompleksową organizację uroczystości funeralnych. 

W zakładzie pogrzebowym w Warszawie z szacunkiem przygotowuje się zmarłego do jego ostatniej drogi

Żegnając ukochaną osobę, chcielibyśmy choć na chwilę zapomnieć z jakiej przyczyny nie ma jej już obok nas. Łatwiej jest przyswoić fakt, iż odejście wiązało się z podeszłym wiekiem, aniżeli z chorobą bądź wypadkiem. Wykwalifikowani specjaliści z zakładu Skrzydlate Anioły, z najwyższą precyzją zajmują się tanatokosmetyką, którą nazywa się też wizażem pośmiertnym. Do usług należą również tanatopraksja, czyli balsamacja ciała, a także rekonstrukcja pośmiertna. Dzięki przebytym specjalistycznym kursom, pracownicy umiejętnie tuszują oznaki choroby czy wieku. firma jest rekomendowana przez portal Funer.com.pl – tu sprawdzisz opinie.

Zakład pogrzebowy Warszawa Usługi pogrzebowe

Personel zakładu pogrzebowego z Warszawy całodobowo opiekuje się grobami

Chowając bliskich, przeżywając żałobę, a następnie wracając do obowiązków dnia codziennego, może nam umknąć w trakcie przemijania czasu, iż warto byłoby posprzątać grób zmarłego. Nieraz cmentarz od miejsca naszego zamieszkania znajduje się w odległości wielu kilometrów, i może to stanowić pewne utrudnienie. W takich sytuacjach, z pomocą przychodzi zakład pogrzebowy Skrzydlate Anioły z Warszawy, który w imieniu rodziny, dba o czystość i bliskie otoczenie grobu. Pracownik firmy funeralnej zajmuje się myciem oraz konserwacją nagrobków, z których również sprząta liście, stare kwiaty czy też wypalone znicze. 

Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły – dane kontaktowe:

Biuro w dzielnicy Warszawa Bemowo

Numer tel.: 662 024 012

Adres: ul. Sołtana 1 A,

01-494 Warszawa

Biuro w dzielnicy Warszawa Jelonki

Numer tel.:535 024 012

Adres: ul. Powstańców Śląskich 67D,

01-355 Warszawa

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x