usługi pogrzebowe Zgierz

Zakład pogrzebowy w Zgierzu

Śmierć bliskiej osoby jest zawsze ciężkim przeżyciem dla całej rodziny. Niestety w takich momentach nie da się myśleć o załatwianiu formalności związanych z pogrzebem.

Rodzaje usług pogrzebowych


Firma Patora działa w miejscowości Zgierz od wielu lat i cieszy się dużym uznaniem. Zakład pogrzebowy posiada szeroką ofertę usług pogrzebowych. Pomoc rodzinie w organizacji pożegnania jest głównym celem zakładu pogrzebowego Patora. Niezwykle ważna jest również ostatnia wola osoby zmarłej, którą koniecznie trzeba uszanować. Pogrzeby organizowane są na cmentarzu w Zgierzu, a także w jego okolicach. Warto zwrócić uwagę na fakt, że odbiory i przewozy ciał do chłodni są realizowane przez całą dobę. Zarówno uroczystości tradycyjne, jak i kremacyjne są wykonywane z pełną dbałością o szczegóły. Najważniejsze informacje związane z pogrzebem można uzyskać w biurze zakładu pogrzebowego. Biuro zrealizowane jest w centrum miasta, dlatego każdy powinien bez większych problemów je znaleźć. Można się także zdecydować na wysokiej jakości akcesoria funeralne.

Zakład Pogrzebowy Patora: https://pogrzebypatora.pl/

Oferta zakładu pogrzebowego


W swojej ofercie zakład pogrzebowy posiada urny, trumny, a nawet relikwiarze. Wszystko jest wykonane z wysokiej klasy materiałów, dlatego nie trzeba martwić się o trwałość. Najważniejsze jest, żeby każda uroczystość miała podniosłą atmosferę. Należy mieć na uwadze, że pogrzeb to bardzo trudny czas. Człowiekiem targają wtedy silne emocje, które niezwykle ciężko jest opanować. Dodatkowo przytłaczają nas kwestie organizacyjne oraz formalności. Pracownicy zakładu pogrzebowego Patora posiadają duże doświadczenie w relacjach z ludźmi, dlatego doskonale wiedzą, jak muszą się zachować. Przede wszystkim ważne jest zrozumienie potrzeb klientów i wyjście im naprzeciw. Przy organizacji pogrzebu potrzebne będą takie dokumenty jak: akt zgonu, karta zgonu, dowód osobisty osoby zmarłej, zaświadczenie z parafii, a także dowód osobisty osoby, która zajmuje się organizacją uroczystości. Zadaniem rodziny jest wezwanie lekarza rodzinnego, gdy do śmierci doszło w domu. Lekarz jest osobą uprawnioną do wystawienia karty zgonu. Usługi pogrzebowe w Zgierzu obejmują także transport osoby zmarłej.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mementis Zgierz
1 rok temu

Na mnie największe wrażenie wśród zakładów pogrzebowych w Zgierzu robi ta strona – mistrzostwo świata.