Usługi pogrzebowe Warszawa

Usługi pogrzebowe Ameno w Warszawie

Niestety ludzie nie tylko się rodzą, ale również umierają, a hasło “memento mori” od czasów baroku dalej zobowiązuje. Dlatego w żadnej okolicy nie powinno zabraknąć dobrych domów pogrzebowych, które sumiennie i dokładnie wypełniają swoje obowiązki. Warszawie można liczyć na firmę Ameno, która oferuje usługi pogrzebowe Łomianki oraz chowanie zmarłych na wielu innych okolicznych cmentarzach. Co dokładnie składa się na ofertę znanego domu pogrzebowego w Warszawie? Poniżej postaramy się mówić i ten temat.

Usługi pogrzebowe Ameno – pogrzeby od A do Z

Tak jak każdy dom pogrzebowy, firma Ameno oferuje klasyczne pogrzeby w trumnach. Należy jednak wspomnieć, że omawiana działalność przygotowuje pożegnanie zmarłego od początku do końca. Pracownicy zajmują się nie tylko przewozem zmarłych, przechowywaniem ich ciał, czy też samym pochówkiem, ale również wszelkimi formalnościami, przygotowywaniem odzieży dla zmarłego, a nawet oprawą muzyczną na pogrzebie. Skorzystanie z usług Ameno tak naprawdę zaczyna się i kończy na przekazaniu informacji i uiszczeniu opłaty za zlecone usługi.

Firma Ameno a kremacja zmarłych

Warto też wspomnieć, że warszawski dom pogrzebowy nie zajmuje się wyłącznie klasycznym pochówkiem, ale ma również duże doświadczenie w kremacji zmarłych. Firma Ameno Warszawa nie będzie miała problemu ze skremowaniem żadnego ciała, a na dodatek doradzi rodzinie w żałobie w kwestii wyboru urny. Z racji, że temat kremacji nie jest tak dobrze znany jak standardowy pochówek, pracownicy zakładu są w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania swoich klientów.

Innowacyjna e-nekrologi oraz transmisje

Należy nadmienić, że do usług Ameno zalicza się również tworzenie internetowych nekrologów oraz prowadzenie transmisji na żywo z pogrzebu. Czasami niestety, nawet mimo sporych chęci, niektórzy nie mają możliwości uczestnictwa w pogrzebie. Dlatego dobrze jest się zorientować, czy ktoś bliski nie chciałby może obejrzeć takiej transmisji, aby moc połączyć się w żałobie z innymi przynajmniej duchowo. Dla domu pogrzebowego Ameno taka usługa nie stanowi żadnego problemu.

Ekshumacja w przekonaniu firmy Ameno

Niekiedy dochodzi do sytuacji kiedy już pogrzebane ciało trzeba wyciągnąć z grobu, na przykład w celu jego relokacji. Pracownice warszawskiego domu pogrzebowego przeprowadzają takie usługi z pełnym profesjonalizmem, jednocześnie zachowując szacunek należne zmarłemu. Ekshumacja może być dokonana zarówno na Łomiankach, jak i innym cmentarzu na terenie Warszawy. Tak jak w przypadku pogrzebu, firma zajmuje się między innymi wszelkimi formalnościami oraz przewozem ciała.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments