usługi pogrzebowe Lublin

Usługi pogrzebowe w Lublinie

Z pewnością śmierć i pochówek bliskiej osoby są jednymi z najtragiczniejszych i najcięższych sytuacji życiowych. Organizując pogrzeb na terenie miasta Lublin, otrzymuje się jednak możliwość skorzystania z pomocy, jaką oferuje zakład pogrzebowy. Firma udziela pełnego wsparcia podczas przygotowań ceremonii.

Transport i przygotowanie zwłok

Kompleksowe usługi pogrzebowe w Lublinie to bardzo szeroka oferta, obejmująca różnorodne działania związane z organizacją pochówku. Jednym z najważniejszych elementów jest transport ciała zmarłej osoby z miejsca zgonu oraz przechowanie go w chłodni aż do dnia, w którym ma odbyć się ceremonia. Zakład pogrzebowy zajmuje się również przygotowaniem zwłok, czyli zabiegami z zakresu kosmetyki pośmiertnej (mycie, czesanie, golenie, malowanie, odtwarzanie brakujących elementów ciała itp.) oraz ubiorem osoby zmarłej.

Możliwość wyboru formy pochówku

Lublin to miasto, w którym istnieje możliwość organizacji pochówku nie tylko w tej najbardziej powszechnej, tradycyjnej odsłonie. Zakład pogrzebowy oferuje także kremacje zwłok, którymi zainteresowanie stale wzrasta. Bliscy zmarłego mają zatem szansę wyboru najbardziej odpowiadającej im formy uroczystości. W zależności od podjętej decyzji, firma proponuje różne rodzaje trumien bądź urn pogrzebowych.

Usługi pogrzebowe a formalności

Dla bliskich zmarłego dużym problemem w ciężkiej chwili jest zajmowanie się skomplikowanymi sprawami formalnymi. W tak trudnym i bolesnym momencie nie każdy wie, co należy zrobić, gdzie się udać, jakie dokumenty wypełnić, dlatego niezwykle istotne jest wsparcie, jakiego udziela zakład pogrzebowy. Pracownicy firmy pomagają przejść przez cały proces i sprawnie załatwić niezbędne formalności związane z m.in. z zasiłkiem, dokumentacją urzędową itp.

Oprawa pogrzebu

Usługi pogrzebowe w mieście Lublin to również pełna oprawa ceremonii. Wedle życzenia klienta wykonywane są m.in. czynności związane z przygotowaniem wnętrza kościoła, zdobieniem grobu, drukowaniem nekrologów. Zakład pogrzebowy oferuje oprawę kwiatową (wiązanki, wieńce, bukiety, szarfy), muzyczną i fotograficzną. Wielu klientów decyduje się również na skorzystanie z możliwości wynajęcia różnego typu akcesoriów oraz autokaru transportującego uczestników uroczystości. Usługi pogrzebowe mogą obejmować też pomoc w organizacji stypy.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zapraszam do katalogu stron www

Katalog pogrzebowy dla osób chcących wzmocnić swoją stronę www i pozycje w wyszukiwarkach – dodaj basu stronie!

firma pogrzebowa na funer.com.pl

Ta firma o której piszecie jest też na funerze – portalu pogrzebowym.