Sprawdzone zakłady pogrzebowe z Białegostoku w jednym miejscu

Stolica województwa podlaskiego i jedno z największych miast na wschodzie kraju jest dynamicznie rozwijającym się miejscem, będącym jednocześnie ważnym ośrodkiem kulturalnym i gospodarczym w regionie. Białystok, odznaczający się różnorodnością kulturową i etniczną, ma bogatą historię sięgającą nawet XV wieku.

To miasto, które. W przeszłości było ważnym ośrodkiem dla różnych społeczności, w tym polskiej, białoruskiej, żydowskiej i tatarskiej..Białystok jest również znany z pięknych parków i terenów zielonych.Białystok to również ważny ośrodek edukacyjny, z kilkoma renomowanymi uczelniami. 

W tej barwnej miejscowości dba się też z dużą starannością o rodziny pogrążone w żałobie. Prężnie rozwijające się zakłady pogrzebowe organizowane są w różnych wyznaniach, wykazując się otwartością dla inności każdego człowieka. W poszukiwaniach właściwego domu pogrzebowego w Białymstoku, pomoże platforma funeralna FUNER.com.pl. Wyposażona w bogatą bibliotekę zakładów pogrzebowych z całej Polski, zdecydowanie ułatwi wybór tego najbardziej nam odpowiadającego.  Poniżej lista zaufanych domów pogrzebowych z Białegostoku:

Dom Pogrzebowy Raszczuk

Adres: ks. A. Abramowicza 1

15-872 Białystok

Numery tel.: 85 653 12 00/606 970 883

Filia – Zakład Pogrzebowy Raszczuk

Adres: M. M. Kolbego 8

15-174 Białystok

Numery tel.: 85 653 12 00/606 970 883

Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki

Adres: Jana Klemensa Branickiego 17

15-085 Białystok

Numery tel.: 85 741 57 73/502 584 892

Dom pogrzebowy Logis Białystok – Karakule

Adres: Kościelna 1

16-030 Karakule

Numer tel: 605956443

Usługi pogrzebowe w Białymstoku

Domy pogrzebowe Białystok

Polecane domy pogrzebowe z Biaałegostoku zapewniają wsparcie rodzinom, w których imieniu załatwiają zasiłki pogrzebowe z ZUSu czy KRUSu. Niosą pomoc całodobowo przez siedem dni w tygodniu, przyjmując zlecenia na transport zmarłych na terenie Polski oraz poza jej granicami. Służą doradztwem na każdym etapie organizacji pogrzebów, w tym także świeckich z mistrzem ceremonii oraz z urną, z wcześniejszą kremacją.  Pracownicy domów pogrzebowych w Białymstoku służą również fachowym doradztwem w kwestii doboru oprawy florystycznej i muzycznej. Dzięki prawdziwej empatii i zrozumieniu, obsługa każdej rodziny jest prowadzona indywidualnie i z wyczuciem. Wysoki profesjonalizm oraz kompetencja pozwalają na przygotowanie pięknych uroczystości pożegnalnych. 

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x