Zakład Pogrzebowy Patora

Śmierć bliskiej osoby jest niezwykle smutnym wydarzeniem. Większość osób nie myśli wtedy racjonalnie, dlatego ciężko jest się skupić na jakichkolwiek formalnościach. Swoja pomoc oferuje zakład pogrzebowy Patora, który działa od wielu lat. Dużym zainteresowaniem cieszą się usługi pogrzebowe Zgierz jest miejscem, gdzie działa wiele zakładów pogrzebowych. Dla każdego z nas odejście bliskich jest bardzo trudnym oraz bolesnym momentem. Uroczystości pogrzebowe organizowane są nie tylko na terenie Zgierza, ale również w jego okolicach.

Usługi pogrzebowe Zgierz

Najważniejsza jest pomoc rodzinie w ostatnim pożegnaniu. Ostatnie pożegnanie powinno być oczywiście zgodne z ostatnią wolą osoby zmarłej oraz oczekiwaniami klientów. Biuro zakładu znajduje się w centrum miasta przy ulicy Jana Pawła II 3. Najważniejsze informacje związane z uroczystościami pogrzebowymi można uzyskać w biurze. W tym miejscu można też zobaczyć akcesoria funeralne. Dostępne są relikwiarze, urny oraz trumny.

Zakład Pogrzebowy Zgierz

Wszystkie przedmioty zostały wykonane są z wytrzymałych materiałów, dlatego są trwałe oraz estetyczne. Każda uroczystość musi mieć odpowiednią oprawę florystyczną oraz podniosłą atmosferę. Możliwy jest nawet transport ciała zmarłego z zagranicy.

Lokacja

Informacje kontaktowe

Adres
3, Plac Jana Pawła II, Stare Miasto, Zgierz, powiat zgierski, województwo łódzkie, 95-100, Polska
Telefon kontaktowy
Drugi telefon
Kod pocztowy
95-100 Zgierz
Strona internetowa

Autor

Marcin

Element członkowski od 4 lata temu
Zobacz Profil