Zakład Pogrzebowy Kamińscy

Zakład pogrzebowy Kamińscy oferuję usługi na wysokim poziomie, robiąc wszystko co w swojej mocy, aby odciążyć klienta od niepotrzebnych stresów, które mogą być związane z organizacją pogrzebu. Wystarczy, że nakreślisz nam swoją wizję pogrzebu, a my zajmiemy się resztą.

Usługi pogrzebowe Kamińscy Zielona Góra, Legnica, Szprotawa, Polkowice

Naszą pomoc oferujemy 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę, dlatego w razie jakichkolwiek problemów, czy zapytań nie bój się z nami kontaktować. Do każdego pogrzebu podchodzimy w sposób indywidualny. Co dokładnie oferujemy? Wieńce żałobne, oprawę muzyczną — do wyboru pianino, skrzypce, wiolonczela lub śpiew, transport zwłok z miejsca zgonu i przygotowanie samych zwłok do pogrzebu.

Zajmujemy się także formalnościami — załatwianiem zasiłku pogrzebowego. Przy organizowaniu pogrzebu mamy także na uwadze naszych klientów — jak się czują? Czy jest ktoś, kto im pomaga? Często zgłaszają się do nas osoby samotne, wtedy staramy się nie tylko zorganizować pogrzeb, ale i również pomóc klientowi będąc razem z nim w tych najtrudniejszych chwilach w jego życiu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, aby dokładniej dowiedzieć się jakie usługi pogrzebowe oferujemy. Znajdziesz na niej również opinie naszych zadowolonych klientów.

Lokacja

Informacje kontaktowe

Adres
Podgórna 42,
Telefon kontaktowy
Drugi telefon
Kod pocztowy
65-064 Zielona Góra

Autor

Marcin

Użytkownik od 4 lata
Zobacz Profil