Zakład Pogrzebowy Kamińscy

Zakład pogrzebowy Kamińscy oferuję usługi na wysokim poziomie, robiąc wszystko co w swojej mocy, aby odciążyć klienta od niepotrzebnych stresów, które mogą być związane z organizacją pogrzebu. Wystarczy, że nakreślisz nam swoją wizję pogrzebu, a my zajmiemy się resztą.

Usługi pogrzebowe Kamińscy Zielona Góra, Legnica, Szprotawa, Polkowice

Naszą pomoc oferujemy 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę, dlatego w razie jakichkolwiek problemów, czy zapytań nie bój się z nami kontaktować. Do każdego pogrzebu podchodzimy w sposób indywidualny. Co dokładnie oferujemy? Wieńce żałobne, oprawę muzyczną — do wyboru pianino, skrzypce, wiolonczela lub śpiew, transport zwłok z miejsca zgonu i przygotowanie samych zwłok do pogrzebu.

Zajmujemy się także formalnościami — załatwianiem zasiłku pogrzebowego. Przy organizowaniu pogrzebu mamy także na uwadze naszych klientów — jak się czują? Czy jest ktoś, kto im pomaga? Często zgłaszają się do nas osoby samotne, wtedy staramy się nie tylko zorganizować pogrzeb, ale i również pomóc klientowi będąc razem z nim w tych najtrudniejszych chwilach w jego życiu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, aby dokładniej dowiedzieć się jakie usługi pogrzebowe oferujemy. Znajdziesz na niej również opinie naszych zadowolonych klientów.

Lokacja

Informacje kontaktowe