Tren Warszawa

Śmierć bliskiej osoby to bolesne doświadczenie dla całej rodziny. Wówczas to najbliższe osoby zmarłego muszą zająć się organizacją pochówku. W tych trudnych chwilach rodzina pogrążona w smutku i rozpaczy może liczyć na profesjonalną pomoc doświadczonego zakładu pogrzebowego.

TREN Bemowo, Powązki, Wolę i Żoliborz - zakład pogrzebowy z tradycją

Firma ta od wielu lat cieszy się ogromną popularnością na terenie Warszawy i okolic. Na pomoc pracujących w tej formie profesjonalistów pełnych empatii oraz doświadczenia mogą liczyć mieszkańcy wielu dzielnic położonych stolicy, wśród którym można wymienić: Bemowo, Powązki, Wolę i Żoliborz. W razie potrzeby firma ta służy także wsparciem rodzinom zmarłego z całego kraju.

Szeroki zakres usług firmy pogrzebowej TREN Warszawa

Zakres świadczonych usług pogrzebowych jest tutaj bardzo szeroki. Firma ta zajmuje się przygotowywaniem zarówno pogrzebów wyznaniowych, jak i uroczystości świeckich. Ponadto zakład ten oferuje pochówki połączone z kremacją. W szerokiej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne trumny, jak i urny. Nie brakuje tutaj kwiatów, wieńców pogrzebowych oraz zniczy.

Poszczególne usługi pogrzebowe na życzenie klientów są kredytowane w oparciu o wypłacany na miejscu zasiłek pogrzebowy. Ten profesjonalny zakład dysponuje w pełni nowoczesnym zapleczem w postaci pomieszczenia chłodniczego, kaplicy oraz nowoczesnych karawanów marki Mercedes, dzięki czemu wszystkie pogrzeby odbywają się z należytą czcią oraz szacunkiem wobec zmarłej osoby.

Lokacja

Informacje kontaktowe

Adres
Ostrowiecka 10 A, 01-798 Warszawa
Telefon kontaktowy
Drugi telefon
Kod pocztowy
01-798 Warszawa
Adres email
Strona internetowa

Autor

Marcin

Użytkownik od 4 lata
Zobacz Profil