0 0 Recenzja
Popularna

Roch&Abel Wrocław

Zakład pogrzebowy Roch&Abel to sprawdzona pomoc w tych trudnych chwilach, z którymi musi sobie poradzić rodzina osoby zmarłej oraz kompleksowa pomoc. Już od ponad 20 lat świadczymy profesjonalne usługi pogrzebowe na terenie Wrocławia służąc wsparciem i wiedzą.

Pomagamy kompleksowo zorganizować świecki lub wyznaniowy pogrzeb, zorganizować wszelkie formalności, a także pomóc z zakupem miejsca na cmentarzu. W naszej pracy pilnujemy nieustannie najwyższych standardów obsługi i łączymy tradycyjne rozwiązania z nowoczesnością.

Wśród usług oferowanych przez Dom Pogrzebowy Roch&Abel znajdują się szeroko rozumiane usługi pogrzebowe wraz z zorganizowaniem mistrza ceremonii, oprawą muzyczną, florystyczną i fotograficzną, pochówek tradycyjny w trumnie lub kremacja zwłok, ekshumacje. Posiadamy też wszelkie akcesoria pogrzebowe począwszy od urn i trumien, skończywszy na tabliczkach i wieńcach. Nasi specjaliści odpowiednio przygotowują zmarłego do ostatniego pożegnania.

Świadczymy również bezpieczny transport ciała na terenie Polski jak i międzynarodowy transport osoby zmarłej. Nasza flota karawanów to eleganckie samochody spełniające wszelkie wymogi związane z transportem zmarłych na terenie Unii Europejskiej.

Lokacja

Informacje kontaktowe

Adres
10a, Świętego Wincentego, Osiedle Nadodrze, Wrocław, województwo dolnośląskie, 50-253, Polska
Telefon kontaktowy
Drugi telefon
Kod pocztowy
50-253 Wrocław
Strona internetowa

Autor

Marcin

Użytkownik od 4 lata
Zobacz Profil