Nekropolis Wyszków

Ciężko jest się pogodzić z faktem, że bliska nam osoba odeszła. Pomimo smutku i dyskomfortu psychicznego należy jednak dopełnić wszelkie formalności związane ze śmiercią. Pogrzeb to moment pożegnania. Dom pogrzebowy przejmuje na siebie wszelkie obowiązki dotyczące transportu oraz przygotowania zwłok do ceremonii.

Usługi pogrzebowe Nekropolis Wyszków

 

Usługi pogrzebowe oferowane przez naszą firmę to między innymi transport ciała zza granicy, kremacja, tudzież organizacja pogrzebu świeckiego. W każdej chwili służymy poradą na naszej infolinii w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Jesteśmy z państwem w tych trudnych chwilach. Naszym zadaniem jest zadbanie o zminimalizowanie stresu osób korzystających z naszych usług.

Zakład pogrzebowy Nekropolis posiada także szeroki asortyment akcesoriów pogrzebowych- trumny, urny, tabliczki personalizowane i nie tylko. Umożliwiamy również zakup kwiatów i wiązanek. Zapewniamy estetyczny wygląd wszelkich oferowanych przedmiotów. Doskonale rozumiemy, że przez te drobne rzeczy bliscy pragną okazać zmarłemu swój szacunek oraz miłość. Podchodzimy do każdego klienta bardzo indywidualnie, uwzględniając to w jaki sposób zmieniła się jego sytuacja życiowa. Staramy się służyć pomocą w miarę możliwości.

Lokacja

Informacje kontaktowe