Nekropolis Wołomin

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS w Wołominie działa na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie sprawia, że każda ceremonia odbywa się z należytą czcią oraz szacunkiem, zarówno wobec Zmarłego, jak i jego rodziny.

NEKROPOLIS Wołomin - usługi na wysokim poziomie

Ten w pełni doświadczony oraz profesjonalny zakład świadczy poszczególne usługi świadczy na wysokim poziomie. W ich skład wchodzi nie tylko załatwianie wszystkich spraw urzędowych, lecz także organizacja pełnej czci i szacunku ceremonii pogrzebowej.

Firma ta zajmuje się organizacją pochówków pogrzebowych, zarówno religijnych jak i świeckich. Zajmuje się także tworzeniem nekrologów czy klepsydr oraz dokonuje kremacji oraz ekshumacji.

Posiada ona na swoim wyposażeniu własną chłodnię z nowoczesnym zapleczem oraz kaplice przedpogrzebowe rozmieszone w poszczególnych Mazowsza.

Na życzenie klienta doświadczeni pracownicy pomagają w doborze poszczególnych akcesoriów funeralnych, wśród których można wymienić:trumny, urny, tabliczki oraz krzyże. Ponadto pomagają w doborze odpowiednich do wieku Zmarłego wiązanek, wieńców oraz innych, niezwykle ciekawych kompozycji kwiatowych.

NEKROPOLIS - kompleksowość usług pogrzebowych

Poszczególne usługi są świadczone nie tylko na terenie Mazowsza, lecz także całej Polski, a nawet Europy. Firma NEKROPOLIS świadczy usługi pogrzebowe całotygodniowo oraz przez całą dobę.

Zakład ten prócz świadczenia usług w Polsce, zajmuje się także międzynarodowym transportem Zmarłych. Posiadanie ogromnego doświadczenia sprawia, że transport zwłok nawet z bardzo odległych zakątków świata przebiega zawsze bardzo szybko, sprawnie oraz z zachowaniem wszystkich przepisów krajowych i zagranicznych.

Lokacja

Informacje kontaktowe

Adres
Nekropolis, Gwiaździsta, Marymont-Potok, Żoliborz, Warszawa, województwo mazowieckie, 01-651, Polska
Telefon kontaktowy
Drugi telefon
Kod pocztowy
01-651 Warszawa

Autor

Marcin

Użytkownik od 4 lata
Zobacz Profil