Nekropolis Tarchomin

NEKROPOLIS Tarchomin - godny pochówek Zmarłego

Śmierć bliskiej osoby to trudne przeżycie dla wszystkich bliskich osób. Rodzina pogrążona w smutku i żałobie musi zająć się organizacją godnego pochówku. W tej sytuacji z pomocą zawsze przychodzi profesjonalny zakład pogrzebowy, który to zajmuje się nie tylko organizacją ceremonii pogrzebowej, lecz także załatwieniem wszystkich niezbędnych formalności.

NEKROPOLIS - zakład z tradycją

Firma ta działa na rynku od 1990 roku, a poszczególne usługi pogrzebowe są prowadzone na wysokim poziomie. W firmie tej pracują doświadczeni pracownicy, pełni empatii i zrozumienia, którzy to w razie potrzeby zawsze służą cenną radą rodzinie pogrążonej w smutku, żałobie oraz rozpaczy. Pomagają oni nie tylko w wyborze odpowiedniej trumny, urny czy wieńców pogrzebowych, lecz także w załatwieniu wszystkich formalności związanych z ceremonią pogrzebową.
Firma ta zajmuje się organizacją zarówno tradycyjnych pogrzebów, jak i poprzedzonych kremacją.

NEKROPOLIS Tarchomin - usługi na wysokim poziomie

Firma ta świadczy profesjonalne usługi nie tylko na terenie stolicy, lecz także w razie potrzeby w poszczególnych zakątkach kraju oraz poza jego granicami.

Każda rodzina pogrążona w żałobie może skorzystać z usług tej firmy o każdej porze dnia przez siedem dni w tygodniu. W tym celu wystarczy zgłosić się do wybranego biura znajdującego się na Bielanach, Żoliborzu, Wyszkowie, Wołominie, Zielonce, Kobyłce, Ząbkach oraz na warszawskim Tarchominie.

Firma ta dysponuje nowoczesnymi karawanami pogrzebowymi, wśród których można wymienić limuzyny marki Mercedes oraz gustownie urządzonymi kaplicami, w których to rodzina w ciszy oraz spokoju może pożegnać się ze Zmarłym.

Lokacja

Informacje kontaktowe

Adres
Kościół pw. Świętego Jakuba Apostoła, Józefa Mehoffera, Tarchomin, Białołęka, Warszawa, województwo mazowieckie, 03-131, Polska
Telefon kontaktowy
Kod pocztowy
04-073 Warszawa

Autor

Marcin

Użytkownik od 4 lata
Zobacz Profil