Nekropolis Kobyłka

Zakład pogrzebowy Nekropolis to firma rodzinna powstała na początku lat 90. i od tamtego świadczy usługi pogrzebowe nacechowane profesjonalizmem, indywidualnym podejściem do klienta oraz dyskrecją. Nasz firma ściśle współpracuje z klientami oraz pomaga we wszelkich formalnościach związanych ze sprawami na cmentarzu oraz w kościele, a także przy zorganizowaniu zasiłku ZUS. Jeśli istnieje taka konieczność pomagamy również w kwestii nabycia miejsca na wybranym cmentarzu.

Nekropolis Kobyłka usługi pogrzebowe

Wśród usług oferowanych przez Dom Pogrzebowy Nekropolis znajdują się ceremonie pogrzebowe wyznaniowe i świeckie. Organizujemy pochówki tradycyjne, w trumnie lub też z kremacją ciała. Prowadzimy też usługę transportu ciał na terenie kraju, jak i międzynarodową - posiadamy stosowne zezwolenia oraz przystosowane do transportu samochody. Wraz z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami można zorganizować ceremonię pożegnania zmarłego od początku do końca wraz z oprawą muzyczną i pogrzebową florystyką. Posiadamy własną chłodnię, a także kaplicę pogrzebową, w której można wystawić trumnę i zorganizować pożegnanie.

Osoby, które miały okazję z nami współpracować w tych trudnych dla siebie chwilach chwaliły nas za zrozumienie oraz za solidność.

Lokacja

Informacje kontaktowe

Adres
10, Wspólna, Sosnówka, Kobyłka, powiat wołomiński, województwo mazowieckie, 05-230, Polska
Telefon kontaktowy
Kod pocztowy
05-230 Kobyłka

Autor

Marcin

Użytkownik od 4 lata
Zobacz Profil