Memorial Warszawa

Doskonale zdajemy sobie sprawę, z jakim uczuciem bólu i smutku muszą się borykać nasi klienci po stracie kogoś bliskiego. Doskonale to rozumiemy, dlatego jesteśmy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zakład pogrzebowy "Memorial" oferuje pomoc w zorganizowaniu pogrzebu. Zajmiemy się transportem zwłok z miejsca zgonu do chłodni, przygotowaniem zmarłego do uroczystości pogrzebowych - makijaż, ubieranie - oprawą muzyczną - do wyboru skrzypce, śpiew, trąbka - czy transportem gości żałobnych w miejsce pochówku.

W tym jakże ciężkim dniu dla naszych klientów - zajmiemy się również aspektami prawnymi - jak załatwianiem dokumentów, wypłatą zasiłku, a nawet udzielimy kredytu na zorganizowanie pogrzebu.

Zakład pogrzebowy "Memorial" świadczy usługi pogrzebowe osobom o różnych wyznaniach religijnych - mając zawsze na uwadze osobiste preferencje rodziny. Do każdego pogrzebu podchodzimy w sposób indywidualny. W swojej ofercie mamy również różnego rodzaju trumny. W tym ciężkim dniu nikt nie powinien być sam, dlatego zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą już teraz po przez naszą stronę internetową bądź kontaktując się z nami telefonicznie albo odwiedzając jeden z naszych oddziałów w Warszawie.

Lokacja

Informacje kontaktowe

Adres
84, Świętego Wincentego, Targówek Mieszkaniowy, Targówek, Warszawa, województwo mazowieckie, 03-531, Polska
Telefon kontaktowy
Drugi telefon
Kod pocztowy
04-073 Warszawa
Strona internetowa

Autor

Marcin

Użytkownik od 4 lata
Zobacz Profil