Memento Mori Mokotów

Oferta zakładu pogrzebowego Memento Mori na Mokotowie

Zakład pogrzebowy Memento Mori od wielu lat zajmuje się kompleksową i fachową ofertą w zakresie usług pogrzebowych. Jeśli znajdujesz się w jednej z najtrudniejszych sytuacji w życiu i straciłeś bliską osobę, musisz wyprawić pogrzeb. Warto zwrócić się wtedy o pomoc do profesjonalnego zakładu pogrzebowego - do Memento Mori.

Usługi pogrzebowe Mokotów

Jak prezentuje się oferta Memento Mori? Pracownicy Memento Mori zajmą się transportem zwłok (możliwy jest nawet transport międzynarodowy) oraz organizacją pochówku. W zależności od życzeń rodziny można przeprowadzić tradycyjny pogrzeb (wraz z konduktem) lub kremację - w obu sytuacjach możesz liczyć na Memento Mori, czyli zakładu pogrzebowego na Mokotowie.

Ceremonię pogrzebową uszlachetnią odpowiednie akcesoria, a pracownicy tego zakładu na pewno pomogą przy wyborze tych najodpowiedniejszych. Począwszy od wyboru trumny lub urny, ozdobnych wieńców albo wiązanek, przez obrazki pamiątkowe aż do odzieży.

Oczywiście zmarła osoba zostanie odpowiednio przygotowana do uroczystości pogrzebowej. Wszystkie procesy, od momentu przejęcia zmarłego do czasu jego pochowania, przeprowadzone zostają w należytym szacunku i godności.

Bardzo ważna jest również pomoc w dopełnieniu urzędowych formalności. Pracownicy zakładu pogrzebowego doskonale wiedzą, że rodzina pogrążona w żałobie może coś przeoczyć lub o czymś zapomnieć, dlatego Memento Mori służy poradą oraz swoim doświadczeniem.

Sam pogrzeb to nie wszystko - istotna jest także opieka nad grobem. Jeśli nie mieszkasz na terenie Mokotowa, a mimo wszystko to właśnie tam znajduje się grób bliskiej Ci osoby, możesz zdecydować się na usługi Memento Mori również w tym zakresie. Pracownik odwiedzi grób i utrzyma go w czystości przy pomocy profesjonalnych środków.

Dlaczego Memento Mori?

Ceremonie pogrzebowe i okres żałoby to najtrudniejszy czas w życiu każdego z nas. Dobrze jest mieć oparcie w najbliższych, lecz tak samo ważne jest profesjonalne przygotowanie pochówku. I właśnie dlatego warto zdecydować się na usługi zakładu pogrzebowego Memento Mori - przede wszystkim pracownicy podchodzą z szacunkiem do zmarłego oraz jego rodziny, starają się również przygotować godny pogrzeb zgodnie z życzeniem najbliższych.

Decydując się na usługi Memento Mori, z Twoich ramion spada ogromny ciężar odpowiedzialności za wyprawienie całego pogrzebu. Dzięki temu możesz w spokoju przeżywać żałobę, co na pewno pozwoli szybciej uporać się ze stratą bliskiej osoby.

Jeśli chcesz zapoznać się z dokładną ofertą zakładu pogrzebowego Memento Mori, wejdź na stronę: memento-mori-warszawa.pl/zaklad-pogrzebowy-mokotow

Lokacja

Informacje kontaktowe

Adres
Kościół parafialny pw. św. Apostołów Piotra i Pawła, 51', Nowogrodzka, Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa, województwo mazowieckie, 00-695, Warszawa
Telefon kontaktowy
Drugi telefon
Kod pocztowy
00-695

Autor

Marcin

Element członkowski od 2 lata temu
    Zobacz Profil