0 0 Recenzja
Popularna

Kuleczka Katowice

Mający swoje biura w Katowicach i Siemianowicach Śląskich Zakład Pogrzebowy Kuleczka to rodzinna firma z tradycjami. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży funeralnej. Świadczy usługi na terenie całego województwa śląskiego, zapewniając kompleksową pomoc rodzinom osób zmarłych i profesjonalną obsługę.

Zakład pogrzebowy Katowice

Misję Zakładu Pogrzebowego Kuleczka stanowi pielęgnowanie lokalnych tradycji. Jednocześnie firma pozostaje na bieżąco z innowacjami w branży grabarsko-pogrzebowej. Posiada pomieszczenia chłodnicze i kaplicę pożegnalną. Zajmuje się transportem zmarłych, oferując również sprowadzanie zwłok do kraju. W imieniu bliskich zmarłego załatwia formalności pogrzebowe i cmentarne.

Usługi pogrzebowe Katowice

Świadcząc usługi pogrzebowe, zakład organizuje pochówki wyznaniowe i świeckie z Mistrzem Ceremonii. Podczas uroczystości na cmentarzu umożliwia skorzystanie z namiotu, sztucznej trawy i katafalku. Zapewnia oprawę muzyczną ceremonii. Oferuje duży wybór trumien, urn, krzyży, tabliczek, świeżych kwiatów i wiązanek. Zakład przeprowadza kremacje i ekshumacje, tworzy nekrologi i klepsydry. Zajmuje się też budową grobowców. Firma pogrzebowa Kuleczka to gwarancja profesjonalnej organizacji pochówku na Śląsku, Katowice i nie tylko.

Lokacja

Informacje kontaktowe

Adres
2, Stacyjna, Osiedle Konstantego Michalskiego, Dąbrówka Mała, Katowice, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 40-310, Polska
Telefon kontaktowy
Drugi telefon
Kod pocztowy
40-310
Strona internetowa

Autor

Marcin

Użytkownik od 4 lata
Zobacz Profil