Kocel Chorzów

Organizacja godnego pogrzebu przez dużą część społeczeństwa jest postrzegana za stosunkowo proste zadanie, lecz w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Co prawda, eleganckie pożegnanie zmarłego nie zalicza się do karkołomnych wyzwań, ale nigdy nie będziemy w stanie sami poradzić sobie z tym przykrym przeżyciem i zawsze będziemy potrzebowali wsparcia specjalistów, którzy pomogą nam nie tylko w sprawach urzędowych, ale również w samej organizacji ostatniego pożegnania nieboszczyka. W tym celu zakład pogrzebowy Kocel oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe dla wszystkich osób, które doświadczyły śmierci członka rodziny czy bliskiego przyjaciela. Jeżeli tylko jesteś mieszkańcem województwa śląskiego, a Chorzów to Twoja rodzinna miejscowość, to nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich oczekiwań.

Zakład pogrzebowy Kocel - pomoc przy organizacji pogrzebu na terenie Chorzowa

Zakres naszego działania jest niezwykle szeroki. Przede wszystkim zajmujemy się transportem zwłok oraz oprawą muzyczną przy ostatnim pożegnaniu zmarłego, ale na tym nasza oferta się nie kończy. Troszczymy się o to, by okres żałoby był dla naszych klientów jak najmniejszą bolączką i w tym celu zobowiązujemy się do załatwienia praktycznie wszystkich obligatoryjnych spraw urzędowych związanych z pogrzebem. Ponadto oferujemy organizację styp oraz zajmujemy się usługami kamieniarskimi, na czele z montażem nagrobków.

Lokacja

Informacje kontaktowe

Adres
11/1 Generała Henryka Dąbrowskiego, Chorzów Pierwszy, Centrum, Chorzów, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 41-530, Polska
Telefon kontaktowy
Drugi telefon
Kod pocztowy
Dąbrowskiego 11/1, 41-500 CHORZÓW
Adres email
Strona internetowa

Autor

Marcin

Użytkownik od 4 lata
Zobacz Profil