Heron Warszawa Ochota

Śmierć bliskiej naszemu sercu osoby, to bardzo traumatyczne wydarzenie. Naprzeciw oczekiwaniom osób, które to chcą godnie oraz z szacunkiem i czcią zorganizować pogrzeb swoich bliskich wychodzi dom Heron z Warszawy.

Heron - profesjonalne usługi pogrzebowe

Heron to zakład pogrzebowy z tradycją, który świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie. Wyspecjalizowani oraz w pełni doświadczeni pracownicy tej firmy do każdego pochówku podchodzą indywidualnie oraz z pełną czcią i szacunkiem wobec Zmarłego.

Wykazują się zawsze ogromnym zrozumieniem do ostatniej woli zmarłego oraz jego rodzin, a na ich życzenie pomagają także w wyborze odpowiedniej trumny, urny oraz kwiatów pogrzebowych.
Dzięki temu każda rodzina pogrążona w smutku i żałobie może być pewna, że pochówek zostanie zorganizowany w odpowiedni sposób.

Dom Pogrzebowy Heron, a godny pochówek Zmarłego

Heron to doświadczona firma z usług której każdego roku korzystają tysiące mieszkańców Warszawy, a w szczególności z okolic Mokotowa, Bielan, Śródmieścia, Żoliborza, Ochoty, Woli, Pragi, Targówka oraz Bródna. Z usług tych można korzystać przez całą dobę przez siedem dni w tygodniu.

Firma ta do każdej uroczystości pogrzebowej podchodzi w pełni personalnie oraz z należytą czcią i szacunkiem wobec Zmarłego oraz jego rodziny. Zajmuje się ona organizacją zarówno pogrzebów religijnych, jak i świeckich.

Ogromne doświadczenie pracowników sprawia, że wszelkie aspekty pogrzebu są realizowane zawsze z należytą starannością. Każda ceremonia jest przygotowywana indywidualnie z dopasowaniem jej kosztów do możliwości finansowych danego klienta.

Lokacja

Informacje kontaktowe

Telefon kontaktowy
Kod pocztowy
00-695 Warszawa

Autor

Marcin

Użytkownik od 4 lata
Zobacz Profil