Heron Bródno

Zakład Pogrzebowy Heron to rodzinna firma, której od początku istnienia przyświeca jeden cel – pomoc mieszkańcom Warszawy w organizacji pogrzebu. Pracownicy zakładu Heron zdają sobie sprawę z tego, jak trudnym momentem w życiu każdego człowieka jest pożegnanie ukochanej osoby. Siedziba firmy znajduje się w Bielanach, ale zakład pogrzebowy organizuje pogrzeby dla wszystkich dzielnic stolicy.

Zakład Pogrzebowy Bródno

Właściciele zakładu pogrzebowego Heron przykładają bardzo dużą uwagę do tego, aby każdy pracownik był profesjonalistą i wzorowo wykonywał swoje obowiązki.  Odpowiednie przygotowanie do pogrzebu i pochowanie drugiego człowieka z szacunkiem jest niezbędnym wymogiem. Dlatego, aby każdej ceremonii pogrzebowej nadać odpowiedni charakter, zakład posiada Kaplice Przedpogrzebowe nie tylko w Bródnie, ale i w Bielanach, Żoliborzu oraz Woli.

Usługi Pogrzebowe

Zakład pogrzebowy Heron Bródno stawia na duży profesjonalizm i wysokie standardy wykonywanych usług, co przejawia się również we wszelkich akcesoriach pogrzebowych. W swojej ofercie zakład pogrzebowy Heron posiada wysokiej jakości trumny i urny w różnych granicach cenowych. Do transportu ciała używane są najnowocześniejsze karawany marki Mercedes-Benz, które wyróżniają się swoją elegancją i funkcjonalnością. Zakład Heron Bródno dba również o najmniejsze detale ceremonii pogrzebowej, dlatego oferuje oprawę muzyczną oraz fotograficzną.
Wszystko to sprawia, że firmie pogrzebowej Heron Bródno zaufało już setki klientów.

Lokacja

Informacje kontaktowe