Heron Bródno

Zakład Pogrzebowy Heron to rodzinna firma, której od początku istnienia przyświeca jeden cel – pomoc mieszkańcom Warszawy w organizacji pogrzebu. Pracownicy zakładu Heron zdają sobie sprawę z tego, jak trudnym momentem w życiu każdego człowieka jest pożegnanie ukochanej osoby. Siedziba firmy znajduje się w Bielanach, ale zakład pogrzebowy organizuje pogrzeby dla wszystkich dzielnic stolicy.

Zakład Pogrzebowy Bródno

Właściciele zakładu pogrzebowego Heron przykładają bardzo dużą uwagę do tego, aby każdy pracownik był profesjonalistą i wzorowo wykonywał swoje obowiązki.  Odpowiednie przygotowanie do pogrzebu i pochowanie drugiego człowieka z szacunkiem jest niezbędnym wymogiem. Dlatego, aby każdej ceremonii pogrzebowej nadać odpowiedni charakter, zakład posiada Kaplice Przedpogrzebowe nie tylko w Bródnie, ale i w Bielanach, Żoliborzu oraz Woli.

Usługi Pogrzebowe

Zakład pogrzebowy Heron Bródno stawia na duży profesjonalizm i wysokie standardy wykonywanych usług, co przejawia się również we wszelkich akcesoriach pogrzebowych. W swojej ofercie zakład pogrzebowy Heron posiada wysokiej jakości trumny i urny w różnych granicach cenowych. Do transportu ciała używane są najnowocześniejsze karawany marki Mercedes-Benz, które wyróżniają się swoją elegancją i funkcjonalnością. Zakład Heron Bródno dba również o najmniejsze detale ceremonii pogrzebowej, dlatego oferuje oprawę muzyczną oraz fotograficzną.
Wszystko to sprawia, że firmie pogrzebowej Heron Bródno zaufało już setki klientów.

Lokacja

Informacje kontaktowe

Adres
Bródno, Targówek, Warszawa, województwo mazowieckie, Polska
Telefon kontaktowy
Kod pocztowy
03-378 Warszawa Bródno

Autor

Marcin

Element członkowski od 4 lata temu
Zobacz Profil