Firma Pogrzebowa Witwicka Kościuszki

Zakład pogrzebowy Witwicka już od 1973 roku świadczy całodobowe usługi pogrzebowe na terenie Wrocławia i okolic. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, dzięki temu w każdej trudnej chwili możecie Państwo liczyć na wsparcie i kompleksową pomoc. Za pośrednictwem infolinii zakładu, można się z nami natychmiast skontaktować, a nasi pełni taktu i profesjonalizmu konsultanci wesprą i pokierują Państwa w tym ciężkim dla bliskich Zmarłego okresie.
Zapewniamy transport Zmarłych zarówno z domów, jak i ze szpitali oraz Domów Pomocy Społecznej i pozostałych miejsc, bezpośrednio do chłodni. Proponujemy kompleksową pomoc, poprzez organizację uroczystości pogrzebowej, zgodnie z życzeniem klienta oraz ostatnią wolą Osoby Zmarłej.

Zakład Pogrzebowy Wrocław

Pracowników zakładu pogrzebowego cechuje wieloletnie doświadczenie oraz takt i dyskrecja. Nie korzystamy z usług firm pośredniczących, dzięki czemu ceny naszych usług są konkurencyjne, a klienci są otoczeni kompleksową opieką naszego personelu. Zarówno wszystkie kwestie urzędowe jak i związane z pochówkiem na cmentarzu, załatwiamy zawsze sprawnie i terminowo, ponieważ wiemy jak ważne jest to w tym trudnym czasie.

Całodobowe usługi pogrzebowe we Wrocławiu

Podczas uroczystości pogrzebowej oferujemy również oprawę muzyczną, bogaty wybór kwiatów i akcesoriów oraz asystę grabarza. Dbamy również o symbole religijne oraz omawiamy każdy szczegół uroczystości z osobą duchowną prowadzącą pochówek. Nasze biuro mieści się na Starym Mieście, przy ulicy Kościuszki, gdzie dotrzecie Państwo z łatwością, dowolnym środkiem transportu.

Lokacja

Informacje kontaktowe

Adres
Kościuszki 67/1A, 50-008 Wrocław
Telefon kontaktowy
Drugi telefon
Kod pocztowy
50-008 Wrocław
Adres email
Strona internetowa

Autor

Marcin

Użytkownik od 4 lata
Zobacz Profil