Cerber Warszawa

Zakład Pogrzebowy Cerber świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe w Warszawie i okolicach, a także wszędzie tam, gdzie potrzebna jest kompleksowa pomoc w organizacji pochówku na najwyższym poziomie. To trudny czas dla bliskich osoby zmarłej, dlatego też naszą pracę cechuje indywidualne podejście do klienta, zrozumienie i wszelka pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej oraz pomoc w formalnościach, czy w uzyskaniu zasiłku z ZUS.

Usługi pogrzebowe w Warszawie

Nasze usługi mają charakter kompleksowy. Zajmujemy się eksportacją zmarłego do naszego zakładu, przygotowaniem ciała do pogrzebu, organizacją ceremonii pogrzebowej świeckiej lub wyznaniowej, zgodnie z życzeniem osoby zmarłej lub bliskich, muzyczną oprawą oraz florystyką pogrzebową.

Posiadamy możliwość przygotowania ciała do kremacji lub do pochówku tradycyjnego w drewnianej trumnie. Na życzenie rodziny organizujemy Mistrza Ceremonii bądź kapłana konkretnego wyznania. Nasz zakład pogrzebowy posiada własną chłodnię oraz kaplicę, gdzie można przechować zmarłego i zorganizować ostatnie pożegnanie przed pochówkiem. We flocie posiadamy luksusowe karawany Mercedes oraz Jaguar. Nasza flota jest przystosowana do transportu ciał na terenie kraju jak i międzynarodowego.

Lokacja

Informacje kontaktowe

Adres
5/7, Gorlicka, Rakowiec, Ochota, Warszawa, województwo mazowieckie, 02-130, Polska
Telefon kontaktowy
Drugi telefon
Kod pocztowy
02-130 Warszawa

Autor

Marcin

Użytkownik od 4 lata
Zobacz Profil