0 0 Recenzja
Popularna

Cerber Raszyn

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w branży funeralnej. Oferujemy swoje usługi pogrzebowe w Raszynie, ale także w Pruszkowie, Rybiu, Dawidach Bankowych, Ładach, Michałowicach, Piastowie i Sękocinie.

Usługi pogrzebowe w Raszynie

Nasz zakład pogrzebowy Cerber ma dla Państwa całodobowy numer telefonu oraz mobilne biuro, stacjonarne znajduje się przy ul. Ludwika Waryńskiego 27B w Raszynie. Ceremonię pogrzebową świadczymy kompleksowo, poczynając od wszelkich formalności aż po ostatni moment uroczystości na cmentarzu.

Do naszych usług należy także kredytowanie pogrzebu z zasiłków pogrzebowych. Świadczymy usługi eksportacji całodobowej Zmarłych do własnej chłodni, specjalistyczne zabiegi tanatokosmetyczne wraz z ubieraniem Zmarłych oraz posiadamy kameralną salę ostatniego pożegnania. Dysponujemy luksusowymi karawanami, m.in. Mercedersem i Jaguarem, zapewniamy środek transportu dla uczestników uroczystości, a także świadczymy krajowy i międzynarodowy transport Zmarłych. Zapewniamy usługi florystyczne, wieńce i wiązanki pogrzebowe, obrazki na pamiątkę pogrzebu oraz informacje o pogrzebie w formie nekrologów bądź klepsydr. Zajmujemy się także wszystkimi formalnościami, zarówno w kościołach, jak i na cmentarzach, do tego firmach ubezpieczeniowych i urzędach.

Lokacja

Informacje kontaktowe

Adres
27b, Ludwika Waryńskiego, Nowe Grocholice, gmina Raszyn, powiat pruszkowski, województwo mazowieckie, 02-299, Polska
Telefon kontaktowy
Kod pocztowy
05-090 Raszyn

Autor

Marcin

Użytkownik od 4 lata
Zobacz Profil