0 0 Recenzja
Popularna

Cerber Brwinów

Zakład pogrzebowy Cerber działający w Brwinowie oferuje profesjonalne wsparcie dla wszystkich rodzin pogrążonych w żałobie. Usługi pogrzebowe świadczymy z najwyższym szacunkiem, mając na uwadze dobro naszych klientów i rozumiejąc ich trudną sytuację życiową.

Usługi pogrzebowe w Brwinowie

Przy organizowaniu pogrzebów kierujemy się przede wszystkim sercem i pełnym profesjonalizmem. Co oferujemy? Zajmujemy się kredytowaniem pogrzebów, załatwianiem formalności związanych z wypłatą zasiłku pogrzebowego, oprawą muzyczną, florystyką żałobną, przewozem zmarłych, jak i gości żałobnych itd. Z dokładniejszą ofertą możesz się zapoznać, odwiedzając naszą stronę internetową.

W tym jakże ciężkim dniu warto mieć przy sobie najbliższą rodzinę, aby nie zostać z tym wszystkim samemu. W okresie żałoby człowiekowi mogą zacząć przychodzić na myśl różne rzeczy, co sprawia, że jeszcze bardziej się dołujemy. Jako zakład pogrzebowy doskonale to rozumiemy, dlatego, jeśli nie masz nikogo, z kim mógłbyś porozmawiać, na tak trudne tematy, zachęcamy do odwiedzenia naszego biura. Uważamy, że lepiej to z siebie wyrzucić, ani jeżeli męczyć się z różnymi myślami co w dłużej perspektywie prawie zawsze kończy się dla nas, jak i dla naszych najbliższych, na których wylewamy całą swoją frustrację - źle.

Lokacja

Informacje kontaktowe

Adres
8, Rynek, Księżopole, Brwinów, gmina Brwinów, powiat pruszkowski, województwo mazowieckie, 05-840, Polska
Telefon kontaktowy
Drugi telefon
Kod pocztowy
05-840 Brwinów

Autor

Marcin

Użytkownik od 4 lata
Zobacz Profil