Godny zaufania Dom pogrzebowy z Konina

Strata bliskiej osoby jest jednym z najtrudniejszych doświadczeń, jakie człowiek może przeżyć. To czas, kiedy doświadcza różnorodnych uczuć i emocji, które mogą być intensywne i długotrwałe. Smutek jest jednym z wielu odczuć, jakie mogą towarzyszyć w żałobie. Często mamy do czynienia również ze złością i obwinianiem siebie za stratę bliskiej osoby.

Przepełnieni tak silnymi emocjami, potrzebujemy profesjonalnego wsparcia, aby godnie pożegnać zmarłego. Od roku 1993 mieszkańcy Konina i okolic mogą liczyć na pomoc zakładu pogrzebowego Dyderscy. Zdobyte przez lata doświadczenie oraz cenna wiedza wszystkich pracowników, zapewnia przeprowadzenie ceremonii, charakteryzujących się najwyższą jakością i dbałością o detale. Firma od początków istnienia stawiała na dopasowane rozwiązania zgodne z prośbami i możliwościami finansowymi rodzin.

Mieszkańcy Konia i okolic otrzymują całodobowe wsparcie zakładu pogrzebowego

Zakład pogrzebowy Dyderscy z Konina ulokowany w województwie wielkopolskim przyjmuje zgłoszenia związane z transportem zmarłych do pomieszczeń chłodniczych pod całodobowym numerem telefonu:  603 256 728. O każdej porze dnia i nocy możemy liczyć na pomoc i fachowe doradztwo pracowników domu pogrzebowego Dyderscy. Co więcej, przewóz zmarłych nie odbywa się wyłącznie na terenie całej Polski, ale również rodzinna firma funeralna realizuje zlecenia międzynarodowe. 

Dom pogrzebowy w Koninie zorganizuje pogrzeby każdego wyznania 

Oferujący pomoc mieszkańcom Konina zakład pogrzebowy Dyderscy, z zaangażowaniem organizuje uroczystości nie tylko tradycyjne, ale również z urną, zgodne z zasadami katolickimi, świeckimi a także oczywiście zgodnymi z wszelkimi innymi wyznaniami. Coraz częściej wybierane kremacje uchodzą za bardziej ekologiczną i ekonomiczną formę pogrzebu. Jej dodatkowym plusem jest też niższy koszt, który odciąża rodziny w żałobie. 

Dom pogrzebowy w Koninie dysponuje salą pożegnań umożliwiającą spędzenie ostatnich chwil ze zmarłym, chłodnią i nowoczesną flotą karawanów pogrzebowych. Transport specjalistycznymi samochodami realizowany jest z zachowaniem najwyższych standardów, po spełnieniu wszystkich niezbędnych warunków technicznych oraz sanitarnych.

Zakłady pogrzebowe Konin i Stare Miasto

Główna siedziba:  przy ul. Wierzbowej 13

Stare Miasto (pod Koninem) 62-571 

numery tel.: 603 256 728/63 241 66 69

Siedziba filii: przy ul. Portowej 4, 

Konin 62-510 

numer tel.: 663 527 223

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x