H.Skrzydlewska Łowicz

Firma pogrzebowa z rodzinnymi tradycjami

H. Skrzydlewska to firma z rodzinnymi tradycjami i wieloletnim doświadczeniem. Założycielką była Ś.P. Helena Skrzydlewska znana z dobroci serca i prowadzaca swoją działalność w trudnych czasach PRL. Początkowo była to uprawa i sprzedaż kwiatów, a od 1990 roku działalność poszerzyła się o kompleksowe usługi pogrzebowe dla mieszkańców województwa Łódzkiego 

Firma pogrzebowa ta ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jest najbardziej znaną firmą pogrzebową w całym kraju. Należy do międzynarodowej sieci Interflora, która skupia najlepsze firmy florystyczne ze świata. Zdobyli jako pierwsi w polsce certyfikat jakości ISO 9001 : 2008. Wspierają młodych sportowców oraz są sponsorami klub żużlowego.

Firma H. Skrzydlewska prowadzi od roku dom pogrzebowy w Łowiczu. Oferuje mieszkańcom łowicza i okolic całodobową pomoc osobom postawionym przed niemiłym doświadczeniem jakim jest śmierć bliskiej osoby. Profesjonaliści świadczą dla rodzin z Łowicza wszystkie usługi potrzebne do organizacji ceremonii pogrzebowej poprzez pomoc w organizacji styp czy przy doborze odpowiedniej urny, trumny, tabliczek nagrobnych. W celu odciążenia rodziny zmarłego zakład pogrzebowy z Łowicza zajmuje się wszystkimi formalnościami związanymi z pochówkiem. Oferujemy również transport zwłok na terenie kraju jak i poza jego granicami. W domy pogrzebowym w Łowiczu prowadzimy własną chłodnie i kaplicę, w której rodzina może pożegnać swojego bliskiego. 

Dwa nowoczesne krematoria są olbrzymim ułatwieniem dla Łowiczan wybierających kremację. W zakąłdzie pogrzebowym oferujemy również oprawę muzyczną, aby podkreślić podniosły charakter ceremonii. Naszą specjalizacją jest także florystyka pogrzebowa, a obok zakładu pogrzebowego znajduje się kwiaciarnia z pięknymi kompozycjami pogrzebowymi. Doświadczeni floryści dobiorą odpowiedni wieniec, wiązankę, bukiet do rodzaju ceremonii i relacji jaka łączyła nas ze zmarłym. Kwiaciarnia w Łowiczu wykona także kompozycję kwiatową na każdy rodzaj uroczystości. Zapewnia zawsze świeże i pachnące kwiaty.

Do każdego klientka pochodzimy indywidualnie i jesteśmy wstanie wykonać każde zlecenie. Jeżeli tylko nastanie taka potrzeba, służymy pomocą mieszkańcom Łowicza przez całą dobę. Więcej informacji o domu pogrzebowym H. Skrzydlewska z Łowicza

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
strona - www
1 rok temu

Nowy serwis branży funeralnej E-pogrzeby

zapraszam na stronę

Katalog w Internecie jak dawne magazyny funeralne – zapraszam na stronę

serwis Mementis
4 miesięcy temu

Witam, widzę że mają swoją stronę tez w serwisie Mementis