Dom pogrzebowy we Wrocławiu od dekad niesie wsparcie mieszkańcom

Dbałość o klientów w żałobie stanowi misję od dnia otwarcia zakładu pogrzebowego Witwicka. Zdobyte przez lata doświadczenie oraz imponująca wiedza pozwalają doskonale zrozumieć często zróżnicowane potrzeby rodzin i bliskich zmarłego. Pracownicy firmy funeralnej gotowi są nieść pomoc przez cały tydzień, nawet nocą. Przyjmują zlecenia na przewóz zmarłych do chłodni pod numerem telefonu 691 220 203. Już w trakcie pierwszej rozmowy udzielana jest pomoc oraz wyjaśnienie kwestii czysto formalnych.

Dom pogrzebowy z Wrocławia profesjonalnie organizuje wszelkie uroczystości

Wieloletni zakład pogrzebowy Witwicka przy ul. Kościuszki 67/1A wie jak istotnym faktem jest, aby pożegnać człowieka zgodnie z wyznawanymi przez niego wartościami. Z zachowaniem najwyższego szacunku i dbałością o detale odbywa się każde pożegnanie,  takie jak np.:

  • Pogrzeb wyznaniowy – omawiany jest zawczasu z osobą duchowną. Przyszykowane są także właściwe symbole religijne.Dzięki odpowiednio poprowadzonym przygotowaniom,  rodzina może być spokojna, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem oraz w wyznaczonym czasie.  
  • Pogrzeb świecki – odbywa się w pięknej kaplicy pogrzebowej w Grabiszynie bez symboli religijnych.  Na życzenie rodzin może zostać przygotowana mowa pożegnalna przez mistrza ceremonii, która opowie o życiu i pasjach zmarłego.
  • Pogrzeb z trumną – duży  wybór trumien w zakładzie pogrzebowym Witwicka umożliwia na przeprowadzenie  uroczystości w obrzędzie świeckim bądź wyznaniowym. Takie uroczystości pogrzebowe odbywają się na wszystkich cmentarzach komunalnych i parafialnych we Wrocławiu.
  • Pogrzeb urnowy – Z szacunku do woli osoby zmarłej ciało zostaje poddane kremacji. Zgodnie z  życzeniami rodziny i zmarłych, organizowane są pochówki z urną, a w imieniu rodzin, dom pogrzebowy z Wrocławia załatwia wszelkie formalności cmentarne oraz urzędowe.
  • Pogrzeb kremacyjny – coraz częściej wybierany ze względu na dbałość o ekologię, ostatnią wolę zmarłych, kwestie finansowe czy też z powodu malejącej liczby miejsc na cmentarzach. 

Biuro pogrzebowe Witwicka Wrocław

Ul. Kościuszki 67/1A, 50-008 Wrocław

Numery tel: +48 691 220 203/ +48 71 889 00 60 

adres e-mail:biuro@witwicka.com.pl

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
polecam zakład Olimp
14 dni temu

We Wrocławiu polecam wszystkim zakład pogrzebowy Olimp – piękny pogrzeb, karawany, stroje – firma na 5+