Zakład pogrzebowy z Sosnowca

Całodobowe pogotowie pogrzebowe w Sosnowcu

Strata bliskiej osoby to jedno z najbardziej bolesnych przeżyć w życiu. W takich chwilach ważne jest, aby mieć wsparcie i odpowiednią opiekę. Zakład Pogrzebowy “Heban” z Sosnowca to miejsce, które od lat zapewnia kompleksowe usługi pogrzebowe, pomagając rodzinom w trudnych momentach żałoby. W naszym artykule przyjrzymy się, jakie usługi oferuje ten dom pogrzebowy oraz jakie wartości i zalety go wyróżniają.

Zakład Pogrzebowy “Heban” to firma z wieloletnim doświadczeniem, świadcząca usługi na rzecz rodzin w Sosnowcu i okolicach. Naszym celem jest zapewnienie godnego i szacunkowego pożegnania dla zmarłych oraz wsparcie dla ich najbliższych. Dysponujemy specjalnym samochodem marki Mercedes Benz, zapleczem i doświadczonym zespołem co pozwala nam na zapewnienie kompleksowej obsługi pogrzebowej. Nasze usługi obejmują również eksportację zmarłych zarówno na terenie kraju, jak i międzynarodowo.

W tych trudnych chwilach nie chcemy obarczać Państwa dodatkowymi formalnościami. Nasz zakład pogrzebowy zajmuje się załatwianiem wszystkich niezbędnych procedur urzędowych, dzięki czemu mogą Państwo skupić się na przeżywaniu żałoby.

Zakład pogrzebowy Heban dysponuje nowoczesną chłodnię, która zapewnia odpowiednie warunki przechowywania ciała zmarłego do momentu pochówku. ciekawostka jest fakt, że ten zakład  rekomenduje Funer – najpopularniejsze portal branży pogrzebowej w Polsce

Kremacja zwłok i pogrzeby urnowe w Sosnowcu

Oferujemy usługi kremacji zwłok, dzięki czemu rodziny mogą wybrać tę formę pochówku dla swoich bliskich. W biurze dysponujemy bogatym wyborem urn pogrzebowych o zróżnicowanych cenach. W biurze znajduje się zestaw urn drewnianych, metalowych, kamieniarskich oraz kompozytowych, a także różnego rodzaju wieńce i wiązanki, które mogą być dostosowane do indywidualnych preferencji.

Kompleksowe Organizacje Pogrzebów Wszystkich Wyznań

Szczególnie dbamy o to, aby nasze usługi były odpowiednie dla różnych wyznań i tradycji pogrzebowych. Firma udostępnia kaplicę pożegnalną, która jest miejscem, gdzie można oddać hołd zmarłemu i uczcić jego pamięć. Zapewnia ona odpowiednią atmosferę do skupienia się na wspomnieniach oraz modlitwie niezależnie od rodzaju ceremonii.

Podczas ceremonii pogrzebowych zapewnia odpowiednią oprawę muzyczną, która dodaje uroku i emocji tej wyjątkowej chwili. Muzyka na pogrzebie jest zawsze dopasowana w zależności od wyznania lub upodobań rodziny.

Całodobowy Zakład Pogrzebowy Heban

41-200 Sosnowiec, ul. Dekerta 18

tel. 32 267-70-25

kom. 695 827 230

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments